אגרולייט תאורת גן

אגרולייט תאורת גן מתמחה ביבוא ושיווק של גופים ואביזרים לתאורת חוץ

אנו בחברת אגרולייט עיצוב תאורת גינה מאמינים שהגינה שלכם היא חלק בלתי נפרד מהבית ולכן אנו מקדישים לאזור זה את מלוא תשומת הלב. תהליך תכנון תאורת גן דורש תכנון מקצועי מקדים וחשיבה על האווירה שאנו רוצים ליצור בסביבת הגינה, אצלנו באגרולייט תאורת גן תוכלו לפגוש צוות המקצועי שילווה אתכם בתכנון חווית תאורת הלילה בגינתכם ויתכנן עבורכם תאורת גינה מושלמת.

דגש על הגינה גם בשעות הערב

אגרולייט | תאורת גן | תאורת גינה | גופי תאורה

אנו עומדים לשרותכם
צרו איתנו קשר

כתובתינו: רח' הנחלים 2,  מושב בצרה
אתר אינטרנט
שלחו לנו הודעה למייל
טלפונים

טל: 077-2122280
טל: 09-7602560
פקס: 09-7602593

החיים במדינה חמה כמו ישראל עם מזג אויר נעים ברוב ימות השנה מזמנים לנו ישיבה ובילוי בגינה עם המשפחה או חברים כמעט מידי בעיקר בשעות אחר הצהריים והערב כשמחשיך.

אגרולייט מתמחה בתכנון עיצוב והתקנה של תאורת חוץ אשר תגרום לגינתכם להראות שונה בשעות הערב. תאורת גינה נכונה מכוונת להדגיש את המקומות הקסומים בגינה שלך ולהאירה באופנים שונים היוצרים אוירה נעימה ומיוחדת בגן. הניסיון והמוניטין הרב שנצבר במשך 20 שנות ותק בתחום תאורת הגינה מאפשרים לחברת אגרולייט תאורת גן לספק פתרונות יצירתיים ,ייחודיים ומקוריים עבור כל גינה וגינה בהתאם לצרכיו וטעמו של הלקוח. 

גופי תאורה איכותיים ובטיחותיים

תאורת הגן של אגרולייט מבוססת מתח נמוך המאפשר בטיחות מלאה, החברה משתמשת בגופי תאורה הגופים שנבדקו ונמצאו מתאימים להתקנה בתנאים חיצוניים ועומדים בכל דרישות התקנים הנדרשות בישראל. באמצעות מבחר רחב של גופי תאורה בצורות ובשלל צבעים תאיר עבורכם אגרולייט  את גינת החמד שלכם.

מעצב תאורה מקצועי

אגרולייט תאורה לגינה מציעה למגוון לקוחותיה תכנון תאורה מקצועי בבית הלקוח וליווי פרוייקטים מול בעלי מקצוע  ללא התחייבות, הנכם מוזמנים לבקר באולם התצוגה החדש שלנו ובמשרדינו החדשים ברחוב הנחלים 2, שבמושב בצרה, בו ניתן להתרשם מהמוצרים המשווקים על ידי חברת אגרולייט תאורת גן